ZUŠ Gustava Waltera, Bílina

BILI BAND koncertoval v bílinských ZŠ

Rubrika:

Instrumentální soubor složený převážně ze saxofonistů a doprovodné rytmiky (vedoucí uč. Zbyněk Prokop) navštívil 20. září 2018 ZŠ Za Chlumem a ZŠ Aléská, aby zde zahrál pro vybrané třídy prvního stupně. Koncerty připravil a moderoval uč. Jiří Bidrman. Smyslem prezentace hudebního a tanečního oboru bylo oslovit a případně získat další zájemce o studium na naší škole.

8. 4. 2019

Oznámení

V úterý 16.4.2019 odpadá výuka HN pro 2. ročník a výuka Sborového zpěvu. Žákům doporučujeme navštívit Jarní koncert žáků a učitelů, který se tohoto dne koná od 17 hodin.

5. 4. 2019

ZUŠ na Májovém jarmarku

Na scéně u Lesní kavárny v areálu Lázní Kyselka účinkují žáci hudebního oboru dne 4.5.2019 v čase 13.00 - 15.00 hodin.

5. 4. 2019

Jarní koncert žáků a učitelů

Tento koncert provedeme v rámci cyklu koncertů MONUMENTA VIVA , které pořádá Omnium z.s. Zveme vás do bílinského kostela Na Újezdě v úterý 16.4.2019 od 17 hodin.

… o tom, co je před námi

Tyto řádky píši v první dny druhého pololetí, kdy už máme jako škola celkem přehledný plán akcí až do konce školního roku.

Únor a březen přinesou možnost porovnání dovedností našich žáků v rámci soutěží ZUŠ. Tentokrát se zúčastníme v komorní hře dechových nástrojů a ve hře na keyboard. Ani letos si nenecháme ujít účast při květnovém ZUŠ OPEN, což je celostátní happening ZUŠek s prezentací jednotlivých oborů v mírně neformální podobě mimo tradiční koncertní sály. >>