Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

Jak se dařilo hudebnímu oboru ZUŠ v soutěžích?

Rubrika: Fotogalerie

 

První měsíce nového kalendářního roku jsou vždy spojeny s finálními přípravami na účast v celostátních soutěžích ZUŠ. Ty byly letos po třech tace výsledků práce žáků naší školy, to nejsou jen soutěže. Naopak, na jaro připravujeme řadu akcí pro MŠ, ZŠ i veřejnost. Klavíristé se zúčastní dalšího ročníku přehlídky Okouzleni klavírem, která má své kořeny na naší škole, ale konat se bude v Terezíně. Pěvecký sbor by se rád zúčastnil dubnové lounské přehlídky Hrajeme s Orffem a další školní soubory se v rámci partnerství měst připravují na květnovou prezentaci v německém Dippoldiswalde. O těchto akcích však více příště.

Přeji všem čtenářům krásné jarní měsíce a těším se na setkání při některém z koncertů a školních akcí.

Bc. Jiří Kopa, ředitel školyKomentáře

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

16.7.2024

Výsledky přijímacího řízení pro šk. rok 2024/2025

Vážení rodiče, informace o výsledku přijímacího řízení najdete v rubrice "Pro rodiče a uchazeče o studium".

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11