Koncert tanečního oboru a divadelní představení Brouček

Červnové vystoupení tanečního oboru v Městském divadle v Bílině je tradiční připomínkou blížících se prázdnin. Letošní prezentace tanečního oboru se uskutečnila 4.6.2015 společně s vystoupením žáků literárně-dramatického oboru. Po odchodu paní uč. Běláčové na mateřskou dovolenou převzala taneční obor v dubnu a k tomuto vystoupení dovedla slečna uč. Dana Izerová. V rámci koncertu se představil každý ročník vždy jednou samostatnou choreografií.

Po nezbytné přestávce na technickou přestavbu jeviště začalo divadelní představení žáků literárně-dramatického oboru nazvané Brouček. Autor a režisér grotesky Adam Šmejkal se nechal velmi volně inspirovat známým dílem Broučci J.Karafiáta. Příběh chtěl poukázat na tradiční nešvar nejen současné doby – nedostatek času rodičů