Po kapkách 2020 aneb Prezentace začínajících umělců a autorů

Takový název vymyslel uč. Adam Šmejkal pro akci, která se uskutečnila v sále školy 30.1.2020. Společně zde koncertovali žáci jeho kytarové třídy a hosté: skupina THE DĚDOVÉ aneb MUŽI V KLOBOUCÍCH, kytaristka a zpěvačka Petra Kučná a rodinné duo Robert a Anežka Hajmovi.

Program, který byl poctivě nacvičován několik týdnů, byl více než běžným koncertem. Dalo by se říci, že šlo o ucelené divadelní představení nebo šou. Hudební čísla byla oddělována speciálními hudebními předěly, při nichž probíhaly úklony, příchody, odchody umělců, ale také přestavba pódia.

Přítomní shlédli zábavnou formou podanou ukázku uplatnění kytary v různých hudebních stylech.