Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

Vánoční koncert v Měrunicích

Rubrika: Fotogalerie

Kostel sv. Stanislava v Měrunicích je jedním z míst, kde v předvánoční době pravidelně každým rokem pořádáme koncert. Letošní se uskutečnil v neděli 7.12.2014 a jeho přípravy se chopila ( stejně jako ve dvou letech předchozích ) paní učitelka Libuše Šperková. V programu, jehož výrazným znakem je vždy hra co nejvíce akustických nástrojů ( včetně nástrojů bicích ) a co nejméně nástrojů vyžadujících ozvučení, se představili společně žáci, učitelé a hosté. Zazněly koledy, básně i bouřící skladby pro tympány nebo bicí soupravu.

Dalším typickým znakem koncertů v Měrunicích, které pořádá místní OÚ, je ochutnávka vánočního cukroví přímo v kostele. Návštěvníkům se tak dostává zážitků gastronomických i uměleckých. Věřím, že účinkujícím i posluchačům zůstanou na adventní nedělní odpoledne jen příjemné vzpomínky.


Foto

Komentáře

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

16.7.2024

Výsledky přijímacího řízení pro šk. rok 2024/2025

Vážení rodiče, informace o výsledku přijímacího řízení najdete v rubrice "Pro rodiče a uchazeče o studium".

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11