ZUŠka na návštěvě v MŠ Čapkova

Začátkem měsíce dubna 2015 zavítali učitelé naší školy do MŠ Čapkova, aby si s dětmi popovídali o hudbě a tanci. Škola tak trochu obrátila tradici, kdy děti ze školek chodívaly na návštěvu k nám. Učitelé – dalo by se přímo říct multiinstrumentalisté - Veronika Duchoslavová a Jiří Bidrman ukázali dětem hru na několik u nás vyučovaných nástrojů. Učitelka tance Petra Běláčová přišla i se svou žákyni, která dětem předvedla, co je balet. Samozřejmě, že děti jen neseděly, ale užily si i dost zpívání a pohybu.

foto Lenka Kvěchová Výborná