Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

Jarní koncert učitelů–24.4.2014

imageNa den, kdy ze země vylézají hadi a štíři (tj. na sv. Jiří), připravila škola jarní koncert. V programu se sólově nebo v souborech představili všichni učitelé hudebního oboru. Celý koncert zahájil band pod vedením uč. Zbyňka Prokopa a finále zajistil školní pěvecký sbor. Jako hosté se publiku představili Jana Bučinská (zpěv), Milka Číčelová (housle) a Vít Pošmourný (viola).

Čaj o páté

imageMěstská knihovna v Bílině již druhým rokem pořádá pravidelné pořady nazvané “Čaj o páté”. Tento zajímavý projekt dává veřejnosti zajímavou příležitost setkání s významnými osobnosti nejen z oblasti kultury. Stalo se již tradicí, že většinu pořadů zahajují svým hudebním vystoupením žáci a učitelé naší školy. Přiložená fotogalerie je připomínkou několika setkání.

Koncert v proluce

imageK letní tradici patří i promenádní koncerty. Červnový ( 14.6.2013 ) koncert žáků bílinské ZUŠ uskutečněný v proluce vedle školní budovy se svým charakterem promenádnímu podobal. Přítomným posluchačům, kteří mohli posedět v předzahrádce sousední restaurace nebo jen tak chvíli postát na chodníku, se ve dvouhodinovém bloku představily školní soubory a jako hosté také děti z MŠ Čapkova.

Haló, léto, haló

imageProč jsme ve dnech doznívajících povodní zvolili pro závěrečný koncert tanečního oboru ( 10.6.2013) právě tento název, není určitě zapotřebí vysvětlovat. S létem jednak přicházejí prázdniny a navíc doufáme, že krásné vystoupení plné pohybu a hudby obměkčí přírodu a pomůže přivolat léto ve své nejlepší podobě.

Vítání jara - společný koncert ZUŠ teplického okresu

imageZákladní umělecké školy teplického okresu se v neděli 12.5.2013 setkaly v inspirujícím prostředí duchcovského zámku při druhém společném koncertu. Za projektem nazvaným Vítání jara stojí organizačně ZUŠ Duchcov a záštitu převzalo Město Duchcov. Koncert je vždy plánován k uskutečnění ve venkovních prostorách, konkrétně na zámecké balustrádě.

... 21 22 23 24 25  ... 

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

16.7.2024

Výsledky přijímacího řízení pro šk. rok 2024/2025

Vážení rodiče, informace o výsledku přijímacího řízení najdete v rubrice "Pro rodiče a uchazeče o studium".

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11