Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

Absolventský koncert

imageVe školním roce 2011/2012 završilo studium 1. a 2. stupně, případně studium pro dospělé v hudebním oboru 14 absolventů. Program koncertu konaného 19.6.2012 v sále školy byl pestrý a také návštěvnost byla potěšitelná. Koncertem prováděl uč. Adam Šmejkal.Účinkující:1. stupeňBartošová Kateřina - hra na flétnu, uč. Josef ČernýČerný Lukáš - hra na kytaru, uč. Tomáš ErnstJerman Tomáš - hra na EKN, uč.

Stroj času aneb Po stopách života

imageTak byl nazván další z řady tradičních koncertů ZUŠ Gustava Waltera, které tato škola pořádá v prostorách Městského divadla v Bílině zpravidla dvakrát do roka a které s určitostí patří, co do svého rozsahu i náročnosti mezi akce ve školním roce největší. V plném rozsahu umožňují prezentovat výsledky práce tanečního oddělení ZUŠ, které již řadu let úspěšně vede slečna učitelka Petra Běláčová.

Koncert žáků a učitelů V Oseku

imageV neděli 10.6.2012 jsme vyjeli do Oseka, abychom zde na pozvání Spolku přátel kláštera uspořádali v klášterním kostele Nanebevzetí P. Marie koncert.Celý program zajistili žáci ze tříd uč. V. Duchoslavové, J. Černého, A. Šmejkala a T. Ernsta. Skvělá akustika rozptýlila naše pochybnosti o nutnosti ozvučení.

Vítání jara - promenádní koncert ZUŠ teplického regionu

imageV první květnovou neděli se ve Valdštejnském sále duchcovského zámku uskutečnil koncert nazvaný Vítání jara. Za tímto projektem stála a hlavní organizátorkou uměleckého setkání byla ředitelka ZUŠ Duchcov Šárka Gauseová. Akce se konala pod záštitou starostky ing. Bártové a ve spolupráci s duchcovským Kulturním centrem. Na koncertu se podílely ZUŠ Teplice, Dubí, Duchcov a Bílina.

Jarní koncert žáků a učitelů

imageKoncert se uskutečnil v sále školy 24. dubna 2012, tedy na sv. Jiří, kdy - jak tradice říká - vylézají hadi a štíři. Že jde o skutečně jarní koncert, potvrzovalo sluníčko za okny i teplota v sále. Po úvodním vystoupení dvou menších žákovských pěveckých sborečků následoval blok sólových „vážných" skladeb z období baroka i současnosti určených pro flétnu, kytaru, a klavír.

... 21 22 23 24 25  ... 

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

16.7.2024

Výsledky přijímacího řízení pro šk. rok 2024/2025

Vážení rodiče, informace o výsledku přijímacího řízení najdete v rubrice "Pro rodiče a uchazeče o studium".

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11