Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

DARK SIDE OF THE MOON

imagePravděpodobně největší kulturní akce posledních let, která se uskutečnila na zimním stadionu v Bílině. V jedinečném projektu, za nímž stojí Filip Benešovský a přátelé, znovu zněly písně legendární skupiny PINK FLOYD. A děti naší školy měly příležitost vychutnat si atmosféru velkého koncertu přímou účastí. Byli jsme totiž přizváni, abychom zpívali jednu z přídavkových písní „Another in the Wall".

Koncert k 22. výročí Sametové revoluce

imagePod názvem "...1939 1968 1989..." se uskutečnil společný koncert mps. SCHOLA VIVA BILINENSIS a naší školy PROŽÍVÁME JEDINEČNÉ OKAMŽIKY HISTORIEStředeční pozdní odpoledne před státním svátkem s možností pátečního volna a následným víkendem může být pro některé z nás vražedným termínem pro pořádání koncertu. Navzdory těmto milým, avšak v tomto případě i varovným skutečnostem, jsem na 16.

Vánoční koncert 13. prosince 2011

imageSpolečné vystoupení tanečního a hudebního oboru tentokrát nazvané První bílý sníh ( podle názvu jedné z melodií, které v programu zazněly ) se tradičně uskutečnilo v bílinském divadle.Program nebyl tentokrát komponován jako taneční příběh s dějem, střídala se taneční a hudební čísla.

Koncert ZUŠ Bílina a Jaroslava Svěceného ve Vídni

imageDlouho připravovaná cesta do Vídně se uskutečnila na sklonku prázdnin ve dnech 29. - 31.8.2011. Jednalo se o druhou část projektu, který byl zahájen již dubnovým společným koncertem s Jaroslavem Svěceným.

Cesta kolem světa za 110 minut

imagePan Jules Verne by se podivil, že na cestu kolem světa již dávno není zapotřebí 80 dní, ale stačí desítky minut. Účastníci koncertu tanečního oboru bílinské ZUŠky toho byli v městském divadle svědky. Pod názvem Cesta kolem světa se 15.6.2011 uskutečnilo závěrečné vystoupení tanečního oboru.

... 26 27 28 29 30  ... 

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

16.7.2024

Výsledky přijímacího řízení pro šk. rok 2024/2025

Vážení rodiče, informace o výsledku přijímacího řízení najdete v rubrice "Pro rodiče a uchazeče o studium".

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11