Žáci přijatí ke studiu ve školním roce 2023-2024

Vážení rodiče a uchazeči o studium v ZUŠ, rád oznamuji, že všichni uchazeči vyhověli přijímacím podmínkám při červnovém zápisu pro školní rok 2023/2024 a jsou přijati ke studiu v ZUŠ Gustava Waltera Bílina od září 2023. Bc.

Rozvrh výuky kolektivních předmětů 2023/2024

Přípravná hudební výchova – uč. č. 2:   pondělí 16.00 - 16.45 hod.     Hudební nauka – uč. č. 2: 1. ročník úterý 15.00 – 15.45 hod. 2.

Kritéria pro přijetí uchazeče o studium

Hudební obor Intonační a rytmické předpoklady (zpěv jednoduché lidové písně, opakování rytmického modelu vytleskáním) Taneční obor Přirozené pohybové schopnosti, rytmické cítění, taneční improvizace (vyjádřit pohybem náladu skladby, zatančit podle jednoduchého zadání). Výtvarný obor Tvořivost - fantazie, představivost, originální řešení. Uchazeč o přípravné studium, 1.