ZUŠ Gustava Waltera, Bílina

Komořinka – advent 2018

imagePro letitý a samozřejmě stále obměňovaný soubor Komořinka je předvánoční čas pravidelně příležitostí pro mnoho vystoupení v Bílině, jí blízkých obcích, v Teplicích a pravidelně také v Německu. Fotografie zachycují vystoupení před OC Olympia, u kapličky v Kladrubech u Teplic, v bystřanském Domově důchodců, na Zámeckém náměstí v Teplicích a účinkování v německé Glasshütte.

Adventní koncert – 9.12.2018

imageV rámci bloku tří adventních koncertů, které každoročně organizuje KC Bílina, byl v pořadí druhý svěřen naší škole. Tradičně se konal v bílinském kostele sv. Petra a Pavla. Úvodní slovo přednesl P. ThLic. Marcin Saj a následovalo třináct hudebních čísel, ve kterých se představili žáci a učitelé školy.

Koncert ke Dni boje za svobodu a demokracii –13.11.2018

imageKoncert byl věnován výše uvedenému dni a konkrétně dvěma výjimečným osobnostem: Karlu Krylovi a Václavu Havlovi. Průvodní slovo z jejich textů sestavil a přednesl uč. Adam Šmejkal.

Výročí 100. let od vzniku ČSR

imageŠkola toto významné jubileum oslavila dvěma akcemi. Zapojila se do celostátního projektu, který v rámci Bíliny zaštítily Město Bílina, Staleté kořeny, Církev bratrská a Kulturní centrum Bílina a připravila samostatný podvečerní koncert. Za akcemi organizačně stál uč. Jiří Bidrman, který byl i průvodcem setkání při zasazení lípy.

Hudba pod Sukoslavem

imagePod tímto podtitulem se konal 3. ročník Festivalu mladých dechových a lidových hudeb Ústeckého kraje. Pozvání přijal také školní instrumentální soubor BILI BAND pod vedením uč. Zbyňka Prokopa. Jak bylo z programu patrno, účinkovaly dechovky, cimbálovka , country kapela, big band teplické konzervatoře. Nešlo tedy vysloveně jen o samé dechové soubory.

1 2 3 4 5  ...

18. 1. 2019

Přijímání nových žáků

I v pololetí je možné přihlásit se ke studiu se zaměřením hra na klávesy, zobc. flétnu, trubku, pozoun. Přijímáme také do tanečního a výtvarného oboru. Nabídka platí pro děti od 7 let.

Vážení žáci a rodiče, prázdniny utekly jako voda a pokud u někoho představa deseti měsíců školy vyvolává nechuť, pak nezoufejte, protože i ty uběhnou velmi rychle.

Jak inzerujeme na našich stránkách, na dny 3.9. - 5.9. a potom ještě na pondělí 10.9.2018 vyhlašujeme podzimní doplňovací zápisy. Nejvíce volných míst máme v tanečním a výtvarném oboru. >>