ZUŠ Gustava Waltera, Bílina

Galerie prací žáků VO z času distanční výuky

imageVýtvarný obor – stejně jako hudební a taneční – našel cestu pro výuku i v době mimořádného opatření, kdy byly školy na jaře 2020 uzavřeny. Jak probíhala výuka a na co byla zaměřena, uvedl učitel Mgr. Miroslav Mužík v příspěvku určeném prvotně pro Bílinský zpravodaj: “Se svými žáky komunikuji denně a připravuji náhradní program a improvizované výukové metody.

Po kapkách 2020 aneb Prezentace začínajících umělců a autorů

imageTakový název vymyslel uč. Adam Šmejkal pro akci, která se uskutečnila v sále školy 30.1.2020. Společně zde koncertovali žáci jeho kytarové třídy a hosté: skupina THE DĚDOVÉ aneb MUŽI V KLOBOUCÍCH, kytaristka a zpěvačka Petra Kučná a rodinné duo Robert a Anežka Hajmovi. Program, který byl poctivě nacvičován několik týdnů, byl více než běžným koncertem.

Zimní pohádky

imageVánoční koncert tanečního oboru je vždy dlouho očekávanou akcí. Nácviky včetně příprav kostýmů začínají již několik měsíců před prosincem. Pro letošní koncert, který se uskutečnil v Městském divadle v Bílině 12.12.2019, vymyslela autorka choreografií paní uč. Petra Běláčová název Zimní pohádky.

Adventní koncert v kostele sv. Petra a Pavla v Bílině – 8.12.2019

imageŘadu adventních koncertů v kostele sv. Petra a Pavla připravuje každoročně KC Bílina. Svůj prostor pro vystoupení dostávají místní MŠ, ZŠ, ZUŠ a poslední předvánoční koncert zpravidla zajišťuje známá osobnost populární hudby.  V úvodu letošního koncertu se představily děti z MŠ. V rámci našeho bloku vystoupila Komořinka, Pěvecký sbor a flétnisté Michaela Fuhrmannová a Ondřej Maška.

Koncert věnovaný Dni boje za svobodu a demokracii

imageUdálosti spojené s listopadem 1989 vzpomínáme a ctíme již desítky let slavnostními koncerty. Letošní se uskutečnil 13.11.2019 v sále školy a měl podobu Koncertu učitelů a žáků.

1 2 3 4 5  ...

2. 6. 2020

Zápisy (přijímací řízení) pro rok 2020/2021

Zveme vás k zápisům ve dnech 8.6. - 10.6.2020 a 15.6. - 17.6.2020 vždy v čase 15.00 - 18.00 hod. Více v rubrice Dokumenty článek "Přijímací řízení".

… o zkouškách, hodnocení žáků a přijímacím řízení

letošní školní rok se blíží do svého finále. Běžně bychom v těchto dnech připravovali postupové komisionální zkoušky, při nichž by žáci předvedli své pokroky. Od zkoušek jsme upustili a žáci budou hodnoceni z podkladů získaných v druhém pololetí v době, kdy docházeli do školy, podpůrně z podkladů pro hodnocení získaných při vzdělávání na dálku a z hodnocení výsledků žáka za první pololetí šk. roku 2019/2020. >>