Absolventi 2009/2010

Karolína Pirná, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst
Michal Čečrle, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst
Tomáš Minařík, hra na keyboard, uč. Matěj Olejár

Absolventka 2. stupně HO:
Pavlína Stiborková, zpěv, uč. Josef Černý

Absolventka 1. stupně TO:
Michaela Hlavničková, uč. Petra Běláčová

6.1.2022

"Velcí malíři spjatí s regionem"

Zveme vás na setkání s podtitulem "Koho znáte i neznáte". Hostem je Mgr. Vladimír Drápal, průvodcem setkání Mgr. Miroslav Mužík. Dne 10.01.2022 od 16.00 hodin. Sál školy.

6.1.2022

Jaroslav Ježek a Osvobozené divadlo

Zveme vás na další setkání s hudebníkem Petrem Kašparem tentokrát věnované především osobě Jaroslava Ježka. V úterý 11.1.2022 v sále školy od 17.00 hodin.