ZUŠ Gustava Waltera, Bílina

Absolventi 2017/2018

image  Pavla Emingrová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst   Lucie Martinovská, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Eliška Šimková   Jan Riedl, 1. stupeň, hra na saxofon, uč. Bc. Zbyněk Prokop, DiS.

Absolventi 2016/2017

image Veronika Lapšanská, 1. stupeň, sólový zpěv, uč. Veronika Duchoslavová Nikola Surovková, 1. stupeň, sólový zpěv, uč. Veronika Duchoslavová Barbora Fečková, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Jakub Hilscher, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Karolína Hostoušová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Karolína Procházková, 1. stupeň, hra na kytaru, uč.

Absolventi 2015/2016

image Karolína Brezáková, 1. stupeň, sólový zpěv, uč. Veronika Duchoslavová   Štěpánka Dlouhá, 1. stupeň, sólový zpěv, uč. Veronika Duchoslavová   Karolína Kruťová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst   Johana Málišová, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Eliška Šimková   Tomáš Svoboda, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Eliška Šimková   Natálie Svobodová, 1.

Absolventi 2014/2015

imageVe školním roce 2014/2015 absolvovali tito žáci: Absolventi 1. stupně Hudební obor Anna Reiserová Valerie Vondráčková Kateřina Vršecká Filip Kvěch Ondřej Kvěch Dominik Nedved Vojtěch Vlček Taneční obor Klára Endrštová Absolventi 2. stupně Hudební obor Zdeněk Bartko   Anna Reiserová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst   Valerie Vondráčková, 1.

Absolventi 2013/2014

imageVe školním roce 2013/2014 absolvovali tito žáci. 1.stupeň Hudební obor: nástroj vyučující Francouzová Klára flétna Mgr.

1 2 3 4

… o tom, co je před námi

Tyto řádky píši v první dny druhého pololetí, kdy už máme jako škola celkem přehledný plán akcí až do konce školního roku.

Únor a březen přinesou možnost porovnání dovedností našich žáků v rámci soutěží ZUŠ. Tentokrát se zúčastníme v komorní hře dechových nástrojů a ve hře na keyboard. Ani letos si nenecháme ujít účast při květnovém ZUŠ OPEN, což je celostátní happening ZUŠek s prezentací jednotlivých oborů v mírně neformální podobě mimo tradiční koncertní sály. >>