Absolventi 2021/2022

image Nela Bažantová, hra na klavír, 1. stupeň, uč. Eliška Houdková Amálie Buzi, hra na kytaru, 1. stupeň, uč. Adam Šmejkal, DiS. Adéla Fojtíková, hra na klavír, 2. stupeň, uč. Eliška Houdková Michaela Fuhrmannová, 1. stupeň, uč.

Absolventi 2020/2021

image   Marek Blažek, hra na kytaru, 1. stupeň, uč. Adam Šmejkal, DiS. Jan Grümann, hra na kytaru, 1. stupeň, uč. Adam Šmejkal, DiS. David Hladík, hra na saxofon, 1. stupeň, uč. Bc. Zbyněk Prokop Jakub Martinovský, hra na saxofon, 1. stupeň, uč. Bc.

Absolventi 2019/2020

image   Soňa Hejlová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Valerie Šrotová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Eliška Francouzová, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Nicole Lovásová Anežka Málišová, 1. stupeň, hra na klavír, uč.

Absolventi 2018/2019

image   Kamila Hrabáková, 1. stupeň, hra na flétnu, uč. Josef Černý Aneta Sixtová, 1. stupeň, hra na keyboard, uč. Eliška Šimková Martin Tengler, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Václav Čečrle, 1. stupeň, hra na bicí nástroje, uč.

Absolventi 2017/2018

image  Pavla Emingrová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst   Lucie Martinovská, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Eliška Šimková   Jan Riedl, 1. stupeň, hra na saxofon, uč. Bc. Zbyněk Prokop, DiS.

1 2 3 4 5

16.9.2022

Ještě stále je možné přihlásit se

V každém z vyučovaných oborů (hudební, taneční, výtvarný) se najde ještě nějaké místo pro uchazeče o studium. Přijďte. Nabídka platí do konce září.

… o začátku nového školního roku

Prázdniny utekly jako voda. Stejně tak rychle (i když tomu děti nevěří) uplyne následujících deset měsíců výuky. Moc bych přál nám všem zúčastněným, aby nastávající školní rok 2022/2023 byl co nejnormálnější. Aby nepřinesl epidemie, respirátory a hlavně ne distanční výuku. Ať žákům dovolí plně se vzdělávat v uměleckých oborech, které si vybrali. >>