Rubrika:

Již jsem avizoval v tisku, že máme volnou kapacitu pro zahájení výuky na akordeon. Rádi bychom vrátili “život” tradičním nástrojům. Po akordeonu, bude-li zájem, obnovíme také výuku hry na housle.

Poslední dva roky nás naučily, že nemá moc smysl plánovat na mnoho měsíců dopředu. Proto hned v měsíci září chceme uskutečnit prezentaci školy v rámci projektu ZUŠ OPEN 2021 tradičním vystoupením na bílinském Mírovém náměstí a do vánoc plánujeme několik tematických tzv. komunitních setkání určených žákům i nejširší veřejnosti.

Věřím, že nastávající školní rok nebude narušen plošnými omezeními výuky a přál bych si, aby se všechny tři obory (hudební, taneční, výtvarný) opět zaplnily těmi, kteří chtějí rozvinout svůj talent a umělecké dovednosti. Také proto jsme připravili druhé kolo zápisu hned od 1. září.

S přáním klidného úspěšného ve zdraví prožitého školního roku 2021/2022

Bc. Jiří Kopa, ředitel školy