ZUŠ Gustava Waltera, Bílina

… o zkouškách, hodnocení žáků a přijímacím řízení

Rubrika:

letošní školní rok se blíží do svého finále. Běžně bychom v těchto dnech připravovali postupové komisionální zkoušky, při nichž by žáci předvedli své pokroky. Od zkoušek jsme upustili a žáci budou hodnoceni z podkladů získaných v druhém pololetí v době, kdy docházeli do školy, podpůrně z podkladů pro hodnocení získaných při vzdělávání na dálku a z hodnocení výsledků žáka za první pololetí šk. roku 2019/2020.

Koncerty se v budově školy konat nemohou. Věřím, že si vše vynahradíme větším množstvím akcí v prvních měsících nového školního roku.

Přijímací řízení bude také jiné, neboť od každého uchazeče i od jeho doprovodu bude požadováno čestné prohlášení o neexistenci příznaku virového onemocnění. Zájemcům o studium doporučuji článek v rubrice Dokumenty, ve kterém naleznete více podrobností o zápisech.

Na viděnou u zápisů se těší a klidný měsíc červen přeje

Bc. Jiří Kopa, ředitel školy