ZUŠ Gustava Waltera, Bílina

… o začátku školního roku

Rubrika:

 

Vážení žáci a rodiče, prázdniny utekly jako voda a pokud u někoho představa deseti měsíců školy vyvolává nechuť, pak nezoufejte, protože i ty uběhnou velmi rychle.

Jak inzerujeme na našich stránkách, na dny 3.9. - 5.9. a potom ještě na pondělí 10.9.2018 vyhlašujeme podzimní doplňovací zápisy. Nejvíce volných míst máme v tanečním a výtvarném oboru. Hudební obor zve k zápisu děti od 5 let do přípravky, kde se především zpívá, hrají se pohybové hry a zvládá se znát a psát i pár not. Základní studium pro uchazeče od 7 let má několik míst ve sborovém a sólovém zpěvu, ve hře na klávesy,klavír, kytaru, bicí a žesťové nástroje (trubka, pozoun).

Výuka všech oborů začíná od prvního školního týdne. V případě kolektivních předmětů dle rozvrhů (viz rubrika Dokumenty). Jak je zvykem, individuální a skupinová výuka v hudebním oboru se domlouvá s konkrétním vyučujícím.

Všem přeji, aby školní rok 2018/2019 byl rokem dobrým. Aby žákům přinesl příjemné zážitky a radost z toho, že úspěšně rozvíjejí své dovednosti hudební, taneční a výtvarné. A rodičům přeji, ať nový školní rok přinese obecně co nejméně starostí v každodenním životě.

Bc. Jiří Kopa, ředitel školyKomentáře

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

18. 1. 2019

Přijímání nových žáků

I v pololetí je možné přihlásit se ke studiu se zaměřením hra na klávesy, zobc. flétnu, trubku, pozoun. Přijímáme také do tanečního a výtvarného oboru. Nabídka platí pro děti od 7 let.

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o začátku školního roku

 

Vážení žáci a rodiče, prázdniny utekly jako voda a pokud u někoho představa deseti měsíců školy vyvolává nechuť, pak nezoufejte, protože i ty uběhnou velmi rychle.

Jak inzerujeme na našich stránkách, na dny 3.9. - 5.9. a potom ještě na pondělí 10.9.2018 vyhlašujeme podzimní doplňovací zápisy. Nejvíce volných míst máme v tanečním a výtvarném oboru. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11