Absolventi 2010/2011

Absolventi 1. a 2.stupně studiaHudební oborNaďa Wallnerová, Barbora Batovcová - 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš ErnstMartina Kvapilová - 1. stupeň, hra na klavír, uč. Matěj OlejárRadka Krzáková - 2. stupeň, hra na flétnu, uč. Josef Černý\David Král - 2. stupeň, hra na klavír, řed. Jiří KopaTaneční oborDana Izerová - 2. stupeň, stojící zleva: Tereza Práglová, Karolína Picková - 1.

Absolventi 2009/2010

Absolventi 1. a 2.stupně studia Absolventi 1. stupně HO:Karolína Pirná, hra na kytaru, uč. Tomáš ErnstMichal Čečrle, hra na kytaru, uč. Tomáš ErnstTomáš Minařík, hra na keyboard, uč. Matěj OlejárAbsolventka 2. stupně HO:Pavlína Stiborková, zpěv, uč. Josef ČernýAbsolventka 1. stupně TO:Michaela Hlavničková, uč.

Absolventi 2008/2009

Absolventi 1. a 2.stupně studia Absolventi 1.stupně HO: zleva: Kateřina Bendová, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Veronika Vöröšová, hra na keyboard, uč. Eliška Šimková Karolína Baniková, hra na klavír, uč. Eliška Šimková Lucie Adamcová, hra na keyboard, uč. Eliška Šimková Lucie Váňová, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Mikuláš Oláh, hra na klavír, uč. Matej Olejár Ondřej Hlaváč, hra na klarinet, uč.

Absolventi 2007/2008

Absolventi 1. a 2.stupně studia zleva: Tomáš Maier klavír uč. Eliška Šimková Markéta Kratochvílová kytara uč. Tomáš Ernst Jana Wolframová flétna uč. Mgr. Josef Černý Peter Knapik klavír uč. Eliška Šimková Kateřina Dundrová klávesy uč. Eliška Šimková Nikola Eimanová zobcová flétna uč. Mgr. Josef Černý Renata Myslíková kytara uč. Adam Šmejkal Jiří Vaigl klavír řed. Jiří Kopa Nikola Petrlíková uč.

Absolventi 2006/2007

Absolventi 1. a 2.stupně studia1.stupeň hudební obor: Hečková Petra kytara uč. T.ErnstKopalová Kateřina klavír uč. B.KopováKrál David klávesy uč. J.KopaKrzáková Radka př. flétna uč. J.ČernýRůžičková Kateřina kytara uč. A.Šmejkaltaneční obor:Izerová Dana uč. P.BěláčováKrausová Terezavýtvarný obor:Dolejš Ondřej uč. O.HrabákováVysoudilová Veronika2.stupeňhudební obor:Bezoldová Kamila zpěv uč. V.

1 2 3 4

6.1.2022

"Velcí malíři spjatí s regionem"

Zveme vás na setkání s podtitulem "Koho znáte i neznáte". Hostem je Mgr. Vladimír Drápal, průvodcem setkání Mgr. Miroslav Mužík. Dne 10.01.2022 od 16.00 hodin. Sál školy.

6.1.2022

Jaroslav Ježek a Osvobozené divadlo

Zveme vás na další setkání s hudebníkem Petrem Kašparem tentokrát věnované především osobě Jaroslava Ježka. V úterý 11.1.2022 v sále školy od 17.00 hodin.