Absolventi 2012/2013

imageVe školním roce 2012/2013 absolvovovali tito žáci: Absolventi 1.

Absolventi 2011/2012

Absolventi 1. a 2.stupně studia...Kateřina Bartošová, Andrea Tannertová, 1. stupeň, hra na flétnu, uč. Mgr. Josef ČernýLukáš Černý, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš ErnstEliška Šperková, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Matěj OlejárMagdaléna Weissová, 1. stupeň, zpěv, uč. Veronika DuchoslavováOndřej Kvěch, 1. stupeň, hra na keyboard, Blanka Hedbávná, SPD, hra na klavír, Tomáš Jerman, 1.

Absolventi 2010/2011

Absolventi 1. a 2.stupně studiaHudební oborNaďa Wallnerová, Barbora Batovcová - 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš ErnstMartina Kvapilová - 1. stupeň, hra na klavír, uč. Matěj OlejárRadka Krzáková - 2. stupeň, hra na flétnu, uč. Josef Černý\David Král - 2. stupeň, hra na klavír, řed. Jiří KopaTaneční oborDana Izerová - 2. stupeň, stojící zleva: Tereza Práglová, Karolína Picková - 1.

Absolventi 2009/2010

Absolventi 1. a 2.stupně studia Absolventi 1. stupně HO:Karolína Pirná, hra na kytaru, uč. Tomáš ErnstMichal Čečrle, hra na kytaru, uč. Tomáš ErnstTomáš Minařík, hra na keyboard, uč. Matěj OlejárAbsolventka 2. stupně HO:Pavlína Stiborková, zpěv, uč. Josef ČernýAbsolventka 1. stupně TO:Michaela Hlavničková, uč.

Absolventi 2008/2009

Absolventi 1. a 2.stupně studia Absolventi 1.stupně HO: zleva: Kateřina Bendová, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Veronika Vöröšová, hra na keyboard, uč. Eliška Šimková Karolína Baniková, hra na klavír, uč. Eliška Šimková Lucie Adamcová, hra na keyboard, uč. Eliška Šimková Lucie Váňová, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Mikuláš Oláh, hra na klavír, uč. Matej Olejár Ondřej Hlaváč, hra na klarinet, uč.

1 2 3 4 5