Absolventi 2022/2023

image Hudební obor Hana Beránková, hra na kytaru, 1. stupeň, uč. Adam Šmejkal Karolína Drábková, hra na kytaru, 1. stupeň, uč. Tomáš Ernst Jan Hönig, hra na saxofon, 1. stupeň, uč.

Absolventi 2021/2022

image Nela Bažantová, hra na klavír, 1. stupeň, uč. Eliška Houdková Amálie Buzi, hra na kytaru, 1. stupeň, uč. Adam Šmejkal, DiS. Adéla Fojtíková, hra na klavír, 2. stupeň, uč. Eliška Houdková Michaela Fuhrmannová, 1. stupeň, uč.

Absolventi 2020/2021

image   Marek Blažek, hra na kytaru, 1. stupeň, uč. Adam Šmejkal, DiS. Jan Grümann, hra na kytaru, 1. stupeň, uč. Adam Šmejkal, DiS. David Hladík, hra na saxofon, 1. stupeň, uč. Bc. Zbyněk Prokop Jakub Martinovský, hra na saxofon, 1. stupeň, uč. Bc.

Absolventi 2019/2020

image   Soňa Hejlová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Valerie Šrotová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Eliška Francouzová, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Nicole Lovásová Anežka Málišová, 1. stupeň, hra na klavír, uč.

Absolventi 2018/2019

image   Kamila Hrabáková, 1. stupeň, hra na flétnu, uč. Josef Černý Aneta Sixtová, 1. stupeň, hra na keyboard, uč. Eliška Šimková Martin Tengler, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Václav Čečrle, 1. stupeň, hra na bicí nástroje, uč.

1 2 3 4 5