Absolventi 2003/2004

Absolventi 1. a 2. stupně studia1.stupeňHudební obor:Jaroslava Aulická klavír uč. E. ŠimkováPeter Knapik klavír E. ŠimkováPetra Hájková příčná flétna J. ČernýMichal Drobný zpěv J. ČernýMonika Pecháčková klávesy J. KopaTaneční obor:absolventky ze třídy R. DrážďanskéKateřina Baranová, Martina Filová, Petra Gondeková-Jedináková, Hana Lochovská 2.stupeňHudební obor:Anna Lewická zpěv uč. V.

Absolventi 2002/2003

Absolventi 1. a 2. stupně studia1.stupeňHudební obor:Petra Pochmanová zobcová flétna uč. D. NetroufalováPavla Pochmanová zobcová flétna D. NetroufalováJana Maryšková klavír E. ŠimkováIvana Levicová zpěv V. DuchoslavováJan Šlajchrt kytara A. ŠmejkalJiří Šetka klavír B. KopováPetr Štětka klavír B. KopováTaneční obor:Markéta Rouhová uč. R. DrážďanskáEliška Krausová P. Běláčová2.

1 2 3 4 5

16.7.2024

Výsledky přijímacího řízení pro šk. rok 2024/2025

Vážení rodiče, informace o výsledku přijímacího řízení najdete v rubrice "Pro rodiče a uchazeče o studium".