Absolventi 2001/2002

Absolventi 1. stupně studia1.stupeňtaneční oborabsolventky ze třídy uč. P. BěláčovéMarie Duchoslavová, Pavlína Hašková, Lucie Sovovávýtvarný oborabsolventky ze třídy uč.

Absolventi 2005/2006

Absolventi 1. a 2. stupně studia1. stupeňHudební obor:Michal Čečrle keyboard uč. E. ŠimkováKateřina Egermaierová zpěv V. DuchoslavováJakub Fischer trubka J. KopaZuzana Hlaváčová kytara T. ErnstMartina Jeřábková kytara T. ErnstKateřina Křenková kytara T. ErnstCyril Kunšta klarinet J. KolihaBarbora Roučková keyboard J. KopaAlena Růžičková klavír B. Kopová Taneční obor:Andrea Syslová R.

Absolventi 2004/2005

Absolventi 1. a 2. stupně studia1.stupeňHudební obor:Josef Koleno klávesy uč. E. ŠimkováTereza Záhorcová klavír B. KopováMartin Šoral kytara A. ŠmejkalPetr Brant klarinet Vl. KebrtRadim Pecháček kytara T. ErnstFilip Holata kytara T. ErnstVeronika Haňková zobcová flétna J. ČernýLiana Perknerová příčná flétna J. ČernýKateřina Šauerová příčná flétna J. ČernýŠárka Šípová klávesy J.

Absolventi 2003/2004

Absolventi 1. a 2. stupně studia1.stupeňHudební obor:Jaroslava Aulická klavír uč. E. ŠimkováPeter Knapik klavír E. ŠimkováPetra Hájková příčná flétna J. ČernýMichal Drobný zpěv J. ČernýMonika Pecháčková klávesy J. KopaTaneční obor:absolventky ze třídy R. DrážďanskéKateřina Baranová, Martina Filová, Petra Gondeková-Jedináková, Hana Lochovská 2.stupeňHudební obor:Anna Lewická zpěv uč. V.

Absolventi 2002/2003

Absolventi 1. a 2. stupně studia1.stupeňHudební obor:Petra Pochmanová zobcová flétna uč. D. NetroufalováPavla Pochmanová zobcová flétna D. NetroufalováJana Maryšková klavír E. ŠimkováIvana Levicová zpěv V. DuchoslavováJan Šlajchrt kytara A. ŠmejkalJiří Šetka klavír B. KopováPetr Štětka klavír B. KopováTaneční obor:Markéta Rouhová uč. R. DrážďanskáEliška Krausová P. Běláčová2.

1 2 3 4

6.1.2022

"Velcí malíři spjatí s regionem"

Zveme vás na setkání s podtitulem "Koho znáte i neznáte". Hostem je Mgr. Vladimír Drápal, průvodcem setkání Mgr. Miroslav Mužík. Dne 10.01.2022 od 16.00 hodin. Sál školy.

6.1.2022

Jaroslav Ježek a Osvobozené divadlo

Zveme vás na další setkání s hudebníkem Petrem Kašparem tentokrát věnované především osobě Jaroslava Ježka. V úterý 11.1.2022 v sále školy od 17.00 hodin.