ZUŠ Gustava Waltera, Bílina

Rubrika: Absolventi

Pavla Emingrová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst

Lucie Martinovská, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Eliška Šimková

Jan Riedl, 1. stupeň, hra na saxofon, uč. Bc. Zbyněk Prokop, DiS.

Klára Francouzová, 2. stupeň, hra na flétnu, uč. Mgr. Josef Černý

Pavlína Kazdová, 2. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst

Kateřina Trčková, 2. stupeň, taneční obor, uč. Marie Dobiášová, DiS.

8. 4. 2019

Oznámení

V úterý 16.4.2019 odpadá výuka HN pro 2. ročník a výuka Sborového zpěvu. Žákům doporučujeme navštívit Jarní koncert žáků a učitelů, který se tohoto dne koná od 17 hodin.

5. 4. 2019

ZUŠ na Májovém jarmarku

Na scéně u Lesní kavárny v areálu Lázní Kyselka účinkují žáci hudebního oboru dne 4.5.2019 v čase 13.00 - 15.00 hodin.

5. 4. 2019

Jarní koncert žáků a učitelů

Tento koncert provedeme v rámci cyklu koncertů MONUMENTA VIVA , které pořádá Omnium z.s. Zveme vás do bílinského kostela Na Újezdě v úterý 16.4.2019 od 17 hodin.

… o tom, co je před námi

Tyto řádky píši v první dny druhého pololetí, kdy už máme jako škola celkem přehledný plán akcí až do konce školního roku.

Únor a březen přinesou možnost porovnání dovedností našich žáků v rámci soutěží ZUŠ. Tentokrát se zúčastníme v komorní hře dechových nástrojů a ve hře na keyboard. Ani letos si nenecháme ujít účast při květnovém ZUŠ OPEN, což je celostátní happening ZUŠek s prezentací jednotlivých oborů v mírně neformální podobě mimo tradiční koncertní sály. >>