Hudba zní náměstím

Tak se jmenuje program, kterým se každoročně zapojujeme do celostátního projektu ZUŠ OPEN. Letos jsme se prezentovali na bílinském Mírovém náměstí 17.5.2022, tj. o týden dříve než je oficiální termín happeningu. Vedli nás k tomu  technické důvody.

V programu se představili žáci nejrůznějších věkových kategorií od téměř začátečníků až k pokročilým. Představili se sólisté i soubory. Pokud jde o počasí, to nám netradičně přálo a za celý koncert nespadla kapka deště. Bohužel, některé účinkující nachytal zrádný vítr, který jim “kradl” noty z pultů. A tak se znovu potvrdilo, že jedním z nejlepších přátel muzikantů jsou kolíčky.