Jarní koncert ZUŠ v kostele na Újezdě

Koncert uskutečněný 16.4.2019 v bílinském kostele Zvěstování Panně Marii na Újezdě se uskutečnil ve spolupráci se spolkem Omnium z.s., jehož posláním je i péče o chátrající, nevyužité a ohrožené památky. K nim jistě bílinský kostelík patří. Do jeho interiéru jsme se vrátili po snad deseti letech.

Přiložené fotografie nezachycují všechny účinkující, ale program byl pestrou přehlídkou téměř všech na škole vyučovaných nástrojů. Moderátorem koncertu byl tradičně uč. Adam Šmejkal, úvodní slovo měl ing. Děd – zástupce spolku Omnium.