Možná přijde i Mikuláš

Koncert tanečního oboru se uskutečnil 6.12.2017 v bílinském KD Fontána. Mnozí návštěvníci si určitě položili otázku, proč se tato akce koná
v sále, který je svým uspořádáním vhodný pro plesy a taneční zábavy, nikoliv však pro balet. Důvodem je uzavření městského divadla. To dočasně slouží jen jako kino, jeviště není možné používat.

Koncertem standardně slovem prováděla (a v posledním čísle programu také tančila) uč. Marie Dobiášová. Ta se svými žákyněmi připravila deset choreografií. Jako hosté vystoupily děti z hudební přípravky a dívčí pěvecký soubor Komořinka. Koncert byl zakončen mikulášskou nadílkou, které předcházela choreografie nazvaná Mikulášská v podání členů teplické Taneční školy DUP.