Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

Putování Komořinky v čase předvánočním

Rubrika: Fotogalerie

Dívčí komorní pěvecký soubor “Komořinka” pod vedením uč. Veroniky Duchoslavové je nejdéle působícím sdružením v rámci naší ZUŠ. Za dobu existence delší 20 let se v něm vystřídaly desítky dívek.
K vystupování mívá Komořinka nejvíce příležitostí pravidelně v čase předvánočním. Kromě školních akcí se zúčastnila rozsvícení vánočního stromu v Braňanech a Mirošovicích, zpěvem potěšila seniory v bystřanském Domově důchodců, zazpívala v teplické Mušli při Vánocích s Arkadií, na Zámeckém náměstí v rámci Vánočních trhů a u OC Galerie při akci Teplické Vánoce 2023. Svým zpěvem zpříjemnila vánoční posezení s pacienty, klienty a jejich rodinnými příslušníky v bílinské HNsP a účinkovala také pro seniory v bílinském Domě pečovatelské služby.

V roce 2023 se škola poprvé zapojila také do akce Česko zpívá koledy (13.12. Proluka vedle ZUŠ). Tuto akci realizačně podstatně zajistila Církev bratrská v Bílině. Její hudební skupina doprovázela děti i veřejnost při zpěvu koled. Dvě fotografie zachycují atmosféru této akce.Komentáře

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

12.4.2024

Jarní koncert

Zveme vás na Jarní koncert žáků, který se uskuteční dne 24.4.2024 od 17 hodin v sále školy.

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11