Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

Rozsvícení vánočního stromu v Mirošovicích

Rubrika: Fotogalerie

Obecní úřad v Hrobčicích pozval dívčí soubor Komořinka s uč. Veronikou Duchoslavovou, aby vystoupením v mirošovickém kostele sv. Vavřince v neděli 26.11.2017 zajistila slavnostní úvod k následnému rozsvícení vánočního stromu.

Vystoupení slovem zahájila paní starostka Jana Syslová. Akustika kostelů je pro zpěv ideální, což se potvrdilo i při vystoupení Komořinky, která měla svůj program skvěle nastudovaný. Věřím, že přítomným se vánoční písně tradiční i moderní zpívané česky, anglicky a německy líbily.

Po koncertě byl na návsi rozsvícen vánoční strom a všem nabídnuta malá vánoční ochutnávka.


Foto

Komentáře

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

3.5.2024

Koncert tanečního oboru

Koncert tanečního oboru, spoluúčinkují žáci hudebního oboru - pondělí 13.5.2024 od 17.30 hodin v Městském divadle. Srdečně vás zveme.

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11