Úspěch kytaristek ze ZUŠ Gustava Waltera

Celostátní soutěž oborů ZUŠ je každým rokem vyhlášena pro jiné studijní zaměření. Ve školním roce 2016/2017 naši školu reprezentovaly kytaristy Anežka Turínová a Karolína Procházková, obě ze třídy učitele Tomáše Ernsta. Ve svých kategoriích zvítězily dívky v teplickém okresním kole a následně se v dubnu spolu s pěti desítkami žáků kytarových tříd Ústeckého kraje setkaly v mostecké ZUŠ F.L.Gassmanna. Zde v krajském kole získala Anežka Turínová 2. místo v kategorii žáků do 9 let a Karolína Procházková za svou hru získala 1. místo v kategorii žáků do 14 let.

Gratulace patří dívkám i panu učiteli.