Vystoupení pro seniory

Vystoupení uskutečněné 6.3.2018 pro bílinské seniory v domě s pečovatelskou službou bylo věnované oslavě MDŽ.

Zpěvem přišli svátek zpříjemnit vítězové okresního kola celostátní soutěže ZUŠ ve zpěvu pod vedením učitelky Veroniky Duchoslavové a za klavírního doprovodu Jiřího Bidrmana.

Druhou část programu zajistili žáci literárně-dramatického oboru s panem učitelem Adamem Šmejkalem.

Věřím, že fotografie paní Pavlíny Nevrlé a Veroniky Duchoslavové napoví, že odpolední posezení bylo velmi příjemné.