Žáci přijatí ke studiu ve školním roce 2023-2024

Rubrika: Pro rodiče a uchazeče o studium

Vážení rodiče a uchazeči o studium v ZUŠ,
rád oznamuji, že všichni uchazeči vyhověli přijímacím podmínkám při červnovém zápisu pro školní rok 2023/2024 a jsou přijati ke studiu v ZUŠ Gustava Waltera Bílina od září 2023.

Bc. Jiří Kopa, ředitel školy

18.1.2024

Pololetní zápisy

Zveme vás k doplňovacím zápisům probíhajícím do konce ledna od pondělí do čtvrtka v čase 15 - 17 hodin, případně dle domluvy. Přijímáme zájemce o hru na housle, kytaru, bicí, flétnu, klarinet, pozoun, akordeon, sborový zpěv. Dále děti od 5 let do hudební a taneční přípravky.

Letošní léto, které přálo všem příznivcům modré oblohy, vysokých teplot venku a ještě vyšších v bytech, pomalu končí. Věřím, že vám přineslo převážně příjemné zážitky, z nichž zůstanou dobré vzpomínky.

První školní den je zároveň prvním dnem druhého kola zápisů. Tedy uchazeči o studium v ZUŠ mají další příležitost. V každém oboru (hudebním, tanečním, výtvarném) a v každém studijním zaměření se ještě najde nějaké místečko. >>