Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

ZUŠ OPEN 2018

Rubrika: Fotogalerie

Prezentace všech na škole vyučovaných oborů se v rámci tohoto celostátního projektu uskutečnila na bílinském Žižkově náměstí. Pořadateli byl vybrán čtvrtek 24.5. a my – po zkušenostech s průtržemi mračen při loňském ročníku – od rána sledovali oblohu. Ta skutečně odpoledne začala tmavnout a zdálo se, že bouřce neujdeme. To by byla škoda, protože by se nemohla uskutečnit vystoupení tanečního oboru, literárně-dramatického oboru a žáci z výtvarky by v dešti také nemohli venku tvořit.

Celý program, který začal v 16 hodin, byl rozdělen do dvou bloků. První nesl název “hudební toulky Bílinou” a inspirací mu bylo 1025. výročí města Bíliny, které se bude plošně slavit především v září. Program sestavili učitelé Marie Dobiášová a Adam Šmejkal. Ten se opět na výbornou zhostil role moderátora programu, kdy byl průvodcem místy i časem města Bíliny a profesionálně zvládal slovem překlenout technické přestavby na pódiu. Tento blok programu trval přibližně do 18. hodiny a zbývající čas do 19 hodin patřil skupině EXIT, která hraje pod vedením učitele Tomáše Ernsta a je tvořena bývalými žáky školy.

Počasí k nám bylo nakonec hodné a akci nepokazilo. Více o programu napoví fotografie. Komentáře

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

3.5.2024

Koncert tanečního oboru

Koncert tanečního oboru, spoluúčinkují žáci hudebního oboru - pondělí 13.5.2024 od 17.30 hodin v Městském divadle. Srdečně vás zveme.

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11