Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

ZUŠ OPEN 2023

Rubrika: Fotogalerie

Do celorepublikového projektu, který měl letos již sedmý ročník se pravidelně zapojuje také naše škola. V den konání (23.5.2023) bylo – po předchozím nádherném slunečním dnu - od rána zataženo, deštivo a k večeru i poměrně chladno. Tedy se dá říci, že vše zůstalo v rámci převládající tradice. Tím spíše patří dík všem účinkujícím, kteří se v programu od 15 do 19 hodin představili a zvládli nejen své nástroje, ale hlavně přikolíčkování vlajících not na stojanech. Že se sluníčko vrátilo na modrou oblohu hned druhý den a bylo krásně i ve dnech dalších, jsem ani nemusel psát. Prostě tradice.

Fotografie zachycují naprosté minimum z desítek čísel programu.


Foto

Komentáře

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

18.1.2024

Pololetní zápisy

Zveme vás k doplňovacím zápisům probíhajícím do konce ledna od pondělí do čtvrtka v čase 15 - 17 hodin, případně dle domluvy. Přijímáme zájemce o hru na housle, kytaru, bicí, flétnu, klarinet, pozoun, akordeon, sborový zpěv. Dále děti od 5 let do hudební a taneční přípravky.

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o začátku školního roku

 

Letošní léto, které přálo všem příznivcům modré oblohy, vysokých teplot venku a ještě vyšších v bytech, pomalu končí. Věřím, že vám přineslo převážně příjemné zážitky, z nichž zůstanou dobré vzpomínky.

První školní den je zároveň prvním dnem druhého kola zápisů. Tedy uchazeči o studium v ZUŠ mají další příležitost. V každém oboru (hudebním, tanečním, výtvarném) a v každém studijním zaměření se ještě najde nějaké místečko. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11