Přihláška ke studiu

V příloze ke stažení Přihláška ke studiu v ZUŠ Ve formátu pdf Přihláška PDF Ve formátu Word Přihláška Word

Kritéria pro přijetí uchazeče o studium

Hudební obor Intonační a rytmické předpoklady (zpěv jednoduché lidové písně, opakování rytmického modelu vytleskáním) Taneční obor Přirozené pohybové schopnosti, rytmické cítění, taneční improvizace (vyjádřit pohybem náladu skladby, zatančit podle jednoduchého zadání). Výtvarný obor Tvořivost - fantazie, představivost, originální řešení. Uchazeč o přípravné studium, 1.

6.1.2022

"Velcí malíři spjatí s regionem"

Zveme vás na setkání s podtitulem "Koho znáte i neznáte". Hostem je Mgr. Vladimír Drápal, průvodcem setkání Mgr. Miroslav Mužík. Dne 10.01.2022 od 16.00 hodin. Sál školy.

6.1.2022

Jaroslav Ježek a Osvobozené divadlo

Zveme vás na další setkání s hudebníkem Petrem Kašparem tentokrát věnované především osobě Jaroslava Ježka. V úterý 11.1.2022 v sále školy od 17.00 hodin.