Školní rok 2006/2007

Dal by se nazvat rokem plným koncertů a akcí. Potencionální uchazeči o studium projevují největší zájem o hudební obor, přesněji o hru na kytaru a klávesy. K souborům, které školu již reprezentují, přibylo v tomto roce ještě Saxofonové trio zaměřené na swingovou hudbu.Téměř ve čtyřech desítkách koncertů a vystoupení se nejen v Bílině představili žáci a učitelé školy.

Školní rok 2005/2006

Měřítkem úspěšnosti není pouhé umístění žáků v soutěžích. Úspěchem je například trvalý zájem o studium na škole. Maximální kapacita 235 žáků byla naplněna ve skutečné výši 228 žáků. Měřítkem není jednoznačně ani počet přijatých žáků na konzervatoř nebo jinou školu uměleckého zaměření.

9.6.2022

Rušení výuky Hudební nauky

Z důvodu postupových zkoušek a třídních koncertů odpadá výuka hudební nauky ve dnech: úterý 14.6. - 2. ročník, středa 15.6. - všechny ročníky, úterý 21.6. - 2. ročník, středa 22.6. všechny ročníky.

6.5.2022

Zápisy žáků pro šk. rok 2022/2023

Zveme vás k zápisům do všech vyučovaných oborů ve dnech 6.6. - 6.8.2022 v čase 15.00 - 18.00 hodin.

… o těšení se

Vracím se v paměti do svého dětství (a nutno přiznat, je to už poměrně dlouhá cesta). Mám pocit, že celé bylo složeno ze dnů, na které jsem se těšil a na které ne. Zdá se mi, že těch obyčejných nudných bylo jen nepatrně. Těšil jsem se na vánoce, na letní prázdniny, na první vločky i na jarní den, kdy mi bude povoleno vytáhnout ven kolo. Těšil jsem se, že ve škole odpadne nějaká hodina a že s klukama zažijeme odpoledne něco úžasného. >>