Školní rok 2006/2007

Dal by se nazvat rokem plným koncertů a akcí. Potencionální uchazeči o studium projevují největší zájem o hudební obor, přesněji o hru na kytaru a klávesy. K souborům, které školu již reprezentují, přibylo v tomto roce ještě Saxofonové trio zaměřené na swingovou hudbu.Téměř ve čtyřech desítkách koncertů a vystoupení se nejen v Bílině představili žáci a učitelé školy.

Školní rok 2005/2006

Měřítkem úspěšnosti není pouhé umístění žáků v soutěžích. Úspěchem je například trvalý zájem o studium na škole. Maximální kapacita 235 žáků byla naplněna ve skutečné výši 228 žáků. Měřítkem není jednoznačně ani počet přijatých žáků na konzervatoř nebo jinou školu uměleckého zaměření.

6.1.2022

"Velcí malíři spjatí s regionem"

Zveme vás na setkání s podtitulem "Koho znáte i neznáte". Hostem je Mgr. Vladimír Drápal, průvodcem setkání Mgr. Miroslav Mužík. Dne 10.01.2022 od 16.00 hodin. Sál školy.

6.1.2022

Jaroslav Ježek a Osvobozené divadlo

Zveme vás na další setkání s hudebníkem Petrem Kašparem tentokrát věnované především osobě Jaroslava Ježka. V úterý 11.1.2022 v sále školy od 17.00 hodin.