Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

Taneční koncert–13.5.2024

imageFinále školního roku je pravidelně spjato se závěrečným koncertem tanečního oboru. Z důvodu plánovaného uzavření městského divadla, muselo být vystoupení uskutečněno již v první polovině května. Divákům se v jednotlivých choreografiích představily děti z taneční přípravky, žákyně 1. stupně základního studia a také letošní absolventka Nikol Dvořáková.

Jarní koncert – 24.4.2024

imageŽe jsme vybrali termín koncertu právě na den, kdy ze země vylézají hadi a štíři (tj. na sv. Jiří), byla jen provozní náhoda. V programu se představili v netradiční podobě – v taneční choreografii - bubeníci ze třídy uč. Libuše Šperkové. Vystoupili kytaristé a kytaristky, flétnistky, klarinetisté, saxofonisté, zpěvačky, pěvecký sbor a klavíristé.

Okresní kolo soutěže ZUŠ – březen 2024

imageV první polovině března se uskutečnila okresní kola celostátní soutěžní přehlídky žáků ZUŠ ve hře na kytaru a klavír. Bílinskou ZUŠ zastupoval klavírista Viktor Vraj ze třídy uč. Elišky Houdkové. Ve své kategorii získal 3. místo. Početnější byla účast kytaristů. Amálie Buzi obdržela 3. místo, Ondřej Lagner dosáhl na 2. místo. Oba jsou ze třídy uč. Adama Šmejkala. Jan Ustohal, žák uč.

1 2 3 4 5  ... 

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

16.7.2024

Výsledky přijímacího řízení pro šk. rok 2024/2025

Vážení rodiče, informace o výsledku přijímacího řízení najdete v rubrice "Pro rodiče a uchazeče o studium".

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11