Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

Den otevřených dveří tanečního oboru–20.9.2023

imageZveme vás na setkání s učitelkou Petrou Běláčovou. Uvidíte, na co vše je zaměřena výuka a každý si může i sám vyzkoušet své vlohy pro tanec. Středa 20.9.2023 v čase 15.00 – 18.00 hodin.

ZUŠ OPEN 2023

imageDo celorepublikového projektu, který měl letos již sedmý ročník se pravidelně zapojuje také naše škola. V den konání (23.5.2023) bylo – po předchozím nádherném slunečním dnu - od rána zataženo, deštivo a k večeru i poměrně chladno. Tedy se dá říci, že vše zůstalo v rámci převládající tradice.

Jarní koncert učitelů a žáků – 25.4.2023

imageTakzvaný jarní koncert má po léta v plánu ročních koncertů nezastupitelné místo. Také ten letošní měl podobu převážně společného vystoupení žáků s učiteli, případně učitelů v různých komorních seskupeních.  Nesměly chybět Komořinka  a Pěvecký sbor, nyní složený téměř výlučně ze žáků prvních a druhých ročníků.

Koncerty pro žáky ZŠ Kostomlaty

imageUčitelé a žáci ZUŠ připravili na středu 22. března 2023 dva ukázkové koncerty pro žáky obou stupňů kostomlatské ZŠ. Cílem bylo představit studijní zaměření, která v Bílině vyučujeme. V příjemném prostředí místního kina se prezentovaly hudební a taneční obor. Program byl proložen také videoukázkami.

1 2 3 4 5  ... 

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

18.1.2024

Pololetní zápisy

Zveme vás k doplňovacím zápisům probíhajícím do konce ledna od pondělí do čtvrtka v čase 15 - 17 hodin, případně dle domluvy. Přijímáme zájemce o hru na housle, kytaru, bicí, flétnu, klarinet, pozoun, akordeon, sborový zpěv. Dále děti od 5 let do hudební a taneční přípravky.

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o začátku školního roku

 

Letošní léto, které přálo všem příznivcům modré oblohy, vysokých teplot venku a ještě vyšších v bytech, pomalu končí. Věřím, že vám přineslo převážně příjemné zážitky, z nichž zůstanou dobré vzpomínky.

První školní den je zároveň prvním dnem druhého kola zápisů. Tedy uchazeči o studium v ZUŠ mají další příležitost. V každém oboru (hudebním, tanečním, výtvarném) a v každém studijním zaměření se ještě najde nějaké místečko. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11