Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

Den otevřených dveří tanečního oboru

image Přesněji dva dny otevřených dveří jsou připraveny pro každého, kdo by měl zájem dozvědět se více o tomto oboru. Konkrétní informace najdete po rozkliknutí na připojeném letáčku.

Vánoční koncert hudebního a tanečního oboru - 2022

imageSpolečným znakem předvánočních vystoupení ZUŠky byl návrat k tradicím. Proto podstatnou část programu Adventního koncertu v kostele sv. Petra a Pavla (11.12.) a následně Vánočního koncertu hudebního a tanečního oboru v bílinském Městském divadle (14.12.) tvořily směsi českých a moravských koled.

Koncert žáků a učitelů – 15.11.2022

imageListopadový koncert byl tradičně věnován Dni boje za svobodu a demokracii. Význam tohoto výročí vzpomněl v úvodním slovu moderátor koncertu uč. Adam Šmejkal. V programu zazněly skladby klasické, lidové, popové a nechyběly ani písně Karla Kryla. Účinkovali sólisté, dua, Komořinka, Biliband i Pěvecký sbor. Atmosféru koncertu se pokusí dokumentovat fotografie.

Bílinské slavnosti aneb Den horníků 2022

imageStejně jako v letech předchozích vedli průvod z bílinského Mírového náměstí až do letního amfiteátru na Kyselce bicisté ze třídy uč. Libuše Šperkové. V sobotu 3.9.2022 bylo počasí ideální, průvod vyrazil přesně v plánovaném čase 12.15 hodin. Jednou z podstatných změn byl fakt, že tentokrát se bubeníci za pochodu nestřídali s dechovkou. Celá cesta byla tedy jen na nich.

Hudba zní náměstím

imageTak se jmenuje program, kterým se každoročně zapojujeme do celostátního projektu ZUŠ OPEN. Letos jsme se prezentovali na bílinském Mírovém náměstí 17.5.2022, tj. o týden dříve než je oficiální termín happeningu. Vedli nás k tomu  technické důvody. V programu se představili žáci nejrůznějších věkových kategorií od téměř začátečníků až k pokročilým. Představili se sólisté i soubory.

1 2 3 4 5  ... 

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

18.1.2024

Pololetní zápisy

Zveme vás k doplňovacím zápisům probíhajícím do konce ledna od pondělí do čtvrtka v čase 15 - 17 hodin, případně dle domluvy. Přijímáme zájemce o hru na housle, kytaru, bicí, flétnu, klarinet, pozoun, akordeon, sborový zpěv. Dále děti od 5 let do hudební a taneční přípravky.

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o začátku školního roku

 

Letošní léto, které přálo všem příznivcům modré oblohy, vysokých teplot venku a ještě vyšších v bytech, pomalu končí. Věřím, že vám přineslo převážně příjemné zážitky, z nichž zůstanou dobré vzpomínky.

První školní den je zároveň prvním dnem druhého kola zápisů. Tedy uchazeči o studium v ZUŠ mají další příležitost. V každém oboru (hudebním, tanečním, výtvarném) a v každém studijním zaměření se ještě najde nějaké místečko. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11