Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

Vernisáž výstavy výtvarného oboru

imageTaké tato akce se uskutečnila v rámci IV. ročníku projektu “Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby” dne 25.5.2016 v prostorách Víceúčelového komunitního centra v Bílině. Příležitost vystavit své práce dostali všichni žáci výtvarného oboru školy. Po hudebním úvodu a recitaci žáka literárně-dramatického oboru se slova ujal pan učitel Mgr.

Tvůrčí dílny pro děti z MŠ

imageProjekt “Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby” nás inspiroval k nápadu připravit dopolední taneční a výtvarné workshopy pro děti z MŠ. Využili jsme prostory zrekonstruovaného komunitního centra. Slečna učitelka Marie Dobiášová se věnovala těm, které lákal pohyb a učitel Miroslav Mužík “dohlížel” na talentované malíře.

Koncert učitelů a žáků 24.5.2016

imageV rámci IV. ročníku celostátního projektu nazvaného Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby připravili učitelé školy společně se žáky koncert, který se uskutečnil ve Víceúčelovém komunitním centru v Bílině.

Jak se na ně hraje?

imageTakovou otázku si pravděpodobně kladly děti z bílinských mateřských škol, když v polovině května (2016) vstupovaly do koncertního sálu Základní umělecké školy a viděly výstavku nástrojů. Ukázkové koncerty pořádáme každoročně a předcházejí zápisům do ZUŠ pro další rok.

Vystoupení ke Dni matek

imageV úterý 10.5.2016 jsme byli pozváni do Domu se soustředěnou pečovatelskou službou v Bílině, abychom se žáky vystoupili ke Dni matek. Účastnila se Komořinka, která v čele s uč. Veronikou Duchoslavovou zazpívala krásné písničky věnované z části tematicky právě maminkám. S nejmenšími žáčky taneční přípravky se představila uč. Marie Dobiášová. Samozřejmě také oni sklidili zasloužený potlesk.

... 16 17 18 19 20  ... 

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

3.5.2024

Koncert tanečního oboru

Koncert tanečního oboru, spoluúčinkují žáci hudebního oboru - pondělí 13.5.2024 od 17.30 hodin v Městském divadle. Srdečně vás zveme.

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11