Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

Adventní koncert v Měrunicích 2016

imageVstup do adventního času je pro nás již spoustu let spjat s koncertem, který zajišťujeme pro obec Měrunice. Také v tomto roce jsme byli pozváni paní starostkou Ing. Bc. Jitkou Novou. Kostel sv. Stanislava nebyl letos tak vymrzlý jako v předchozích letech. K navození příjemné atmosféry opět - jako každý rok - pomohly horký čaj a vánoční cukroví. A snad také vystoupení našich učitelů a žáků.

Koncert věnovaný Dni boje za svobodu a demokracii - 2016

imageZákladní umělecká škola Gustava Waltera také letos vzpomněla událostí spojených s listopadem 1989 koncertem učitelů, který byl doplněn vystoupením dívčího souboru Komořinka a školního pěveckého sboru. Uskutečnil se 15.11.2016 v sále školy. V průvodním slovu se moderátor koncertu uč.

Koncerty pro třeťáky

imageAkce pro žáky bílinských základních škol připravili (21. a 22. září 2016) učitelé dechového a pěveckého oddělení ZUŠ Gustava Waltera, kteří je pozvali na malý koncert a povídání o nástrojích. Jak se hraje na flétnu, klarinet předvedli společně žáci dechového oboru i učitelé. Ale besedovalo se také o dalších nástrojích. A když z publika zaznělo slovo dudy, nastala správná chvíle pro pana uč.

WALTER SHOW 2016

imageNa předvečer posledního dne školního roku 2015/2016 připravil uč. Adam Šmejkal akci „WALTER SHOW 2016“ (29.6.2016). V tomto projektu uskutečněném ve spolupráci s Kulturně-vzdělávací společností „Cirkus“ účinkovali žáci kytarové třídy pana Šmejkala, žáci literárně-dramatického oboru, které uč. Šmejkal také vede a jako hosté Folklórní soubor „Kolacia“, kapela „The DĚDOVÉ“, kapela „HADS“.

Městské slavnosti v Dippoldiswalde

imageStadtfestu probíhajícího na náměstí se zúčastnila také naše škola, neboť Dippoldiswalde je jedním z partnerských měst Bíliny. V sobotu 28.5.2016 se v hodinovém bloku představily dva soubory: instrumentální soubor Bili Band pod vedením uč. Zbyňka Prokopa a Komořinka, kterou vede uč. Veronika Duchoslavová.

... 11 12 13 14 15  ... 

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

3.5.2024

Koncert tanečního oboru

Koncert tanečního oboru, spoluúčinkují žáci hudebního oboru - pondělí 13.5.2024 od 17.30 hodin v Městském divadle. Srdečně vás zveme.

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11