Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

WALTERSHOW 2017 v KD Fontána

imagePod tímto názvem se uskutečnila řada divadelních představení žáků LDO ve spolupráci s členy mosteckého sdružení HAD v Cirkuse. Poslední připravené pro žáky 1. a 2. stupně bílinských ZŠ proběhlo dopoledne 30.5.2017 v Kulturním domě Fontána. Akce byla uspořádána v rámci celostátního projektu ZUŠ OPEN 2017.

WALTERSHOW 2017

imageHudebně-dramatickou revue žáků literárně-dramatického oboru ve spolupráci s Kulturně-vzdělávací společností Cirkus z Mostu připravil a nastudoval uč. A. Šmejkal. Program se skládal z hudebního bloku, ve kterém kytarista V. Plavec přítomným předvedl kytarové skladby jednotlivých hudebních slohů a z divadelních obrazů ze hry Poslední cesta. Jako host se zúčastnila i teplická taneční škola D.

“Zveme vás na návštěvu”

imageTak jsme nazvali dopolední setkávání s dětmi z bílinských MŠ v naší škole. Tyto “workshopy” byly součástí účasti školy v projektu “Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby” v posledním květnovém týdnu(2017).  Učitelé hudebního a tanečního oboru dětem vyprávěli, předvedli nástroje, ale také je aktivně zapojili zpěvem i pohybem. Pořady připravili uč. E. Šimková, V. Duchoslavová, M.

Absolventský koncert – 24.5.2017

imageKoncert zahájily dívky ze třídy uč. V. Duchoslavové Veronika Lapšanská a následně Nikola Surovková (obě absolventky 1. stupně studia), které posluchačům přiblížily tvorbou L. Janáčka. Píseň od stejného autora zazpívala i Eva Poncerová (abs. 2. stupně studia) za klavírního doprovodu uč. J. Bidrmana.

VI. ročník “Vítání jara”

imageV neděli 21.5.2017 se uskutečnil šestý ročník společných koncertů ZUŠ teplického okresu. Pořádající ZUŠ Duchcov vybrala pro uskutečnění akce kostel v objektu Cisterciáckého kláštera v Oseku. Předešlé ročníky se konaly v duchcovském zámku nebo v domě kultury. Krásné počasí i zajímavé prostory kostela přilákaly poměrně hojnost návštěvníků.

... 11 12 13 14 15  ... 

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

3.5.2024

Koncert tanečního oboru

Koncert tanečního oboru, spoluúčinkují žáci hudebního oboru - pondělí 13.5.2024 od 17.30 hodin v Městském divadle. Srdečně vás zveme.

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11