Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

Vystoupení pro seniory

imageVystoupení uskutečněné 6.3.2018 pro bílinské seniory v domě s pečovatelskou službou bylo věnované oslavě MDŽ. Zpěvem přišli svátek zpříjemnit vítězové okresního kola celostátní soutěže ZUŠ ve zpěvu pod vedením učitelky Veroniky Duchoslavové a za klavírního doprovodu Jiřího Bidrmana. Druhou část programu zajistili žáci literárně-dramatického oboru s panem učitelem Adamem Šmejkalem.

Komořinka–prosinec 2017

imageDívčí komorní pěvecký sbor, který v mnohých proměnách prezentuje školu pod vedením Veroniky Duchoslavové téměř dvacet let – to je Komořinka. Každoročně v době adventu absolvují dívky řadu vystoupení v Bílině, jejím těsném okolí, dále v Teplicích a v Německu. Letos si zazpívaly například v mirošovickém kostele i v místním bílinském sv.

Mikulášská nadílka

imageDruhým projektem Literárně-dramatického oboru ZUŠ Gustava Waltera ve spolupráci s Divadlem „HAD v Cirkuse“ Kulturně-vzdělávací společnosti „CIRKUS“ ve školním roce 2017/2018 bylo představení pod názvem „MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA s Divadlem „HAD v Cirkuse“ 2017“ Konalo se v sobotu dne 2. 12.

Možná přijde i Mikuláš

imageKoncert tanečního oboru se uskutečnil 6.12.2017 v bílinském KD Fontána. Mnozí návštěvníci si určitě položili otázku, proč se tato akce koná v sále, který je svým uspořádáním vhodný pro plesy a taneční zábavy, nikoliv však pro balet. Důvodem je uzavření městského divadla. To dočasně slouží jen jako kino, jeviště není možné používat.

Rozsvícení vánočního stromu v Mirošovicích

imageObecní úřad v Hrobčicích pozval dívčí soubor Komořinka s uč. Veronikou Duchoslavovou, aby vystoupením v mirošovickém kostele sv. Vavřince v neděli 26.11.2017 zajistila slavnostní úvod k následnému rozsvícení vánočního stromu. Vystoupení slovem zahájila paní starostka Jana Syslová.

... 11 12 13 14 15  ... 

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

12.4.2024

Jarní koncert

Zveme vás na Jarní koncert žáků, který se uskuteční dne 24.4.2024 od 17 hodin v sále školy.

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11