Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

Rozsvícení vánočního stromu v Mirošovicích

imageObecní úřad v Hrobčicích pozval dívčí soubor Komořinka s uč. Veronikou Duchoslavovou, aby vystoupením v mirošovickém kostele sv. Vavřince v neděli 26.11.2017 zajistila slavnostní úvod k následnému rozsvícení vánočního stromu. Vystoupení slovem zahájila paní starostka Jana Syslová.

Koncert ke Dni boje za svobodu a demokracii 2017

imageZákladní umělecká škola Gustava Waltera každoročně pořádá koncert věnovaný vzpomínce na události spojené s lety 1939 a 1989. Také při letošním listopadovém koncertu (14.11.2017) se posluchačům představili učitelé hudebního oboru a několik žákovských seskupení - dívčí pěvecký soubor Komořinka, instrumentální soubor Bili Band a opravdu početný školní pěvecký sbor.

“Bubenický koncert”

imageŽáci ze třídy hry na bicí nástroje paní uč. Libuše Šperkové uspořádali v pondělí 6.11.2017 svůj samostatný koncert v sále školy. Jako host vystoupil klavírista uč. Jiří Bidrman, který doprovodil v poměrně náročné skladbě uč. Šperkovou.

Roztančená zahrádka, prázdniny i pohádka

imageTento poetický název zvolil taneční obor pro svůj závěrečný koncert školního roku 2016/2017. Akce se konala 20.6.2017 v bílinském DK Fontána. Jednalo se o nouzové řešení, neboť místní divadlo bylo z technických důvodů uzavřeno. V choreografiích uč. Marie Dobiášové se prezentovali všichni žáci – přesněji spíše žákyně – oboru.

ZUŠ OPEN 2017

imageTaké naše škola se zúčastnila 1. ročníku celostátního happeningu ZUŠek 30.5.2017. Literárně-dramatický obor připravil dopolední představení pro ZŠ v Domě kultury Fontána (viz samostatná obrazová prezentace). Hudební obor společně s tanečním připravily odpolední program pro veřejnost na bílinském Mírovém náměstí.

... 11 12 13 14 15  ... 

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

3.5.2024

Koncert tanečního oboru

Koncert tanečního oboru, spoluúčinkují žáci hudebního oboru - pondělí 13.5.2024 od 17.30 hodin v Městském divadle. Srdečně vás zveme.

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… o cestě do finále

Zatímco na podzim se zvláště žákům zdálo, že školní rok bude nekonečný, nacházíme se nyní všichni v pěkně rozjetém rychlíku jménem školní rok, který směřuje k finální konečné stanici, jíž je závěr školního roku a vysvědčení.

Před žáky ZUŠky je řada koncertů a na žáky pokračující v dalším školním roce čekají komisionální postupové zkoušky. Blíží se také červnové zápisy pro nový školní rok. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11